Matryce okrągłe Power split (ST 37 i VA)

Wycinaki otworów » matryce wycinające

  • Matryce okrągłe Power split (ST 37 i VA)
    Matryce okrągłe Power split (ST 37 i VA)
Zapytaj o cenę
Telefon
(+48) 505 56 87 76
E-mail
matryce okrągłe Power split (ST 37 i VA)

  • Do napędu ręcznego i hydraulicznego. System szybkiego i łatwego wycinania otworów w blachach ze stali zwykłej (ST 37), stali szlachetnej ( VA ) i w tworzywach sztucznych do grubości 3 mm. Nowoczesna geometria ostrza pozwala na redukcję potrzebnej siły i zapewnia większą trwałość matryc. Możliwość zakleszczenia została wyeliminowana poprzez potrójne rozszczepienie materiału na matrycy i śrubie. Odpad wydostaje się na zewnątrz bez problemu.
  • Przy ręcznym wycinaniu otworów (za pomocą śruby sześciokątnej) tarcie w gwincie jest tak silne, że śruba będzie się wycierać, a jej uszkodzenie nie będzie podlegać gwarancji. Przy napędzie hydraulicznym cięgłom nie zagraża żadne tarcie dlatego nadaje się on do takich operacji.

charakterystyka techniczna matryc BLR: standard, power split, power split VA

Matryce okrągłe Power split  (ST 37 i VA

Kategorie pokrewne: Matryce okrągłe Power split (ST 37 i VA, do napędu ręcznego i hydraulicznego, wycinanie otworów
 
Dostawcy:  Klauke, Cembre, Makita, Stanley, Sonel Produkty  Włókno szklane do przeciągania kabli i przewodów, wciągarki do kabli, rolki kablowe proste i kątowe, narzędzia izolowane, korowarki, korowarka, ręczne i stacjonarne praski hydrauliczne, głowice hydrauliczne, pompy hydrauliczne, elektronarzędzia, praska do kabli, nożyce zapadkowe, końcówki kablowe, mierniki wielofunkcyjne, nożyce zębatkowe, mierniki Sonel analizatory sieci, zestawy do bezpiecznego cięcia kabli, osprzęt elektryczny, krańcówki, dławice, skrzynki, nożyce izolowane do kabli, nożyce do bezpiecznego cięcia pod napięciem, nożyce do kabli, nożyce do recyklingu, wyposażenie rodzielnic elektrycznych, klucze izolowane, nozyce izolowane, wkrętaki izolowane, narzędzia ppn, klucze płaskie izolowane, klucze nasadowe izolowane, narzędzia dla elektryków, zaciskarka do tulejek, Klauke K22, Klauke EK60/22, Klauke HK60/22 Usługi:  serwis pomp i urządzeń hydraulicznych, serwis prasek kablowych ph4, ph6, ph46, serwis prasek Klauke, Cembre