Korowarka KSK

Korowarki, korowarka

 • Korowarka KSK
  Korowarka KSK
 • Korowarka KSK
  Korowarka KSK
 • Korowarka KSK
  Korowarka KSK
Zapytaj o cenę
Telefon
(+48) 505 56 87 76
E-mail
korowarka KSK

 • Urządzenie do usuwania ekrany wytłaczanego z izolacji kabli tworzywowych o żyłach okrągłych.

 • Siła docisku na bloku przesuwnym jest określana dociskiem sprężyn. Potrzebną wielkość siły docisku nastawiamy przez pokręcenie śruby regulacyjnej opartej w otworze górnej listwy trzymającej. Obroty urządzenia w kierunku jak wskazówki zegara powodują samoczynny posuw urządzenia w kierunku osi kabla.

 • Użytkownik nakłada urządzenie na żyłę w izolacji z ekranem półprzewodzącym kabla tak, aby nóż był na początku kabla. Śrubą regulacyjną dociskamy część skrawającą na styk i obracamy śrubę o jeden zwój. Posuwem noża w kierunku pionowym ściągamy grubość odbieranego materiału, a w kierunku poziomym posuw musi być tak ustawiony, aby materiał był odbierany środkiem ostrza noża. Obroty urządzenia w kierunku jak wskazówki zegara ściągają warstwę ekranu półprzewodzącego w grubości regulowanej śrubą dociskową.

charakterystyka techniczna:KSK-120, KSK-400, KSK-500, KSK-O

Korowarka KSK

Kategorie pokrewne: Korowarka KSK, usuwanie ekranu
 
Dostawcy:  Klauke, Cembre, Makita, Stanley, Sonel Produkty  Włókno szklane do przeciągania kabli i przewodów, wciągarki do kabli, rolki kablowe proste i kątowe, narzędzia izolowane, korowarki, korowarka, ręczne i stacjonarne praski hydrauliczne, głowice hydrauliczne, pompy hydrauliczne, elektronarzędzia, praska do kabli, nożyce zapadkowe, końcówki kablowe, mierniki wielofunkcyjne, nożyce zębatkowe, mierniki Sonel analizatory sieci, zestawy do bezpiecznego cięcia kabli, osprzęt elektryczny, krańcówki, dławice, skrzynki, nożyce izolowane do kabli, nożyce do bezpiecznego cięcia pod napięciem, nożyce do kabli, nożyce do recyklingu, wyposażenie rodzielnic elektrycznych, klucze izolowane, nozyce izolowane, wkrętaki izolowane, narzędzia ppn, klucze płaskie izolowane, klucze nasadowe izolowane, narzędzia dla elektryków, zaciskarka do tulejek, Klauke K22, Klauke EK60/22, Klauke HK60/22 Usługi:  serwis pomp i urządzeń hydraulicznych, serwis prasek kablowych ph4, ph6, ph46, serwis prasek Klauke, Cembre