o nas

Strony:

Firma Handlowa Energotytan powstała w 2007 roku w Bielsku-Białej. Od początku działalności zajmowaliśmy się sprzedażą narzędzi elektrotechnicznych i instalacyjnych głównie na potrzeby krajowych odbiorców. Oferując sprawdzoną jakość po przystępnych cenach, jak również terminowość i fachowe doradztwo techniczne, stopniowo poszerzyliśmy swój asortyment o całą gamę specjalistycznych urządzeń, w tym prasek, pomp, nożyc oraz głowic hydraulicznych, jak też profesjonalnych narzędzi izolowanych. Oprócz narzędzi i osprzętu renomowanych dostawców, takich jak: Klauke, Cembre, posiadamy w naszej ofercie produkty mniej znanych firm francuskich , niemieckich, polskich oraz angielskich.
Cembre
Największy włoski producent osprzętu kablowego o światowej renomie. Od 1992 roku Cembre posiada prestiżowy certyfikat Lloyd’s Register Quality Assurance (LRQA) potwierdzający, że firma spełnia wymogi ISO 9002, w zakresie projektowania i produkcji osprzętu kablowego, złączy elektrycznych i związanych z tym narzędzi oraz gwarantujący najwyższy poziom jakości.


Klauke
Siedzibą firmy Klauke, założonej w 1879 roku jest Remscheid w Niemczech. Firma z biegiem lat stała się wiodącym dostawcą końcówek kablowych oraz narzędzi do cięcia oraz prasowania kabli. W 1996 roku Klauke połączyła się z firmą Textron, tworząc grupę Greenlee, co poszerzyło jej potencjał produkcyjny o narzędzia do wycinania oraz gięcia, osprzęt instalacyjny, a także urządzenia pomiarowe i analizatory sieci. Firma zatrudnia obecnie na świecie 320 osób a jej oferta obejmuje ponad 10 000 produktów najwyższej jakości – począwszy od końcówek, a skończywszy na narzędziach hydraulicznych.


Stanley
The Stanley Works, Inc. (Stanley) to amerykański producent i dostawca wysokiej jakości narzędzi ręcznych, drzwi, systemów mocujących, systemów magazynowania oraz elementów hydraulicznych do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów. Początek historii The Stanley Works sięga połowy XIX wieku, kiedy to Fryderyk Trent Stanley założył zakład produkcyjny w mieście New Britain w 1843 roku. Wytwarzane w nim były zawiasy, skoble oraz okucia. Dzięki wysokiej jakości produktów szybko stały się one znane w Stanach Zjednoczonych, a w 1870 roku rozpoczęto ich eksport. Dziś Stanley jest jednym z najpopularniejszych znaków firmowych na świecie. Jest rozpoznawany jako producent markowych narzędzi, okuć oraz produktów wyposażenia wnętrz.


i inni...
 
Dostawcy:  Klauke, Cembre, Makita, Stanley, Sonel Produkty  Włókno szklane do przeciągania kabli i przewodów, wciągarki do kabli, rolki kablowe proste i kątowe, narzędzia izolowane, korowarki, korowarka, ręczne i stacjonarne praski hydrauliczne, głowice hydrauliczne, pompy hydrauliczne, elektronarzędzia, praska do kabli, nożyce zapadkowe, końcówki kablowe, mierniki wielofunkcyjne, nożyce zębatkowe, mierniki Sonel analizatory sieci, zestawy do bezpiecznego cięcia kabli, osprzęt elektryczny, krańcówki, dławice, skrzynki, nożyce izolowane do kabli, nożyce do bezpiecznego cięcia pod napięciem, nożyce do kabli, nożyce do recyklingu, wyposażenie rodzielnic elektrycznych, klucze izolowane, nozyce izolowane, wkrętaki izolowane, narzędzia ppn, klucze płaskie izolowane, klucze nasadowe izolowane, narzędzia dla elektryków, zaciskarka do tulejek, Klauke K22, Klauke EK60/22, Klauke HK60/22 Usługi:  serwis pomp i urządzeń hydraulicznych, serwis prasek kablowych ph4, ph6, ph46, serwis prasek Klauke, Cembre