Przyrządy pomiarowe

 • Zobacz wszystkie | Strony: « Poprzednia 1 2 3 Następna »
 • MULTIMETR UNIWERSALNY TRUE RMS / EXTRA SAFETY E-50R

  Przyrządy pomiarowe

  MULTIMETR UNIWERSALNY TRUE RMS / EXTRA SAFETY E-50R

  E-50R - Multimetr cyfrowy, TRUE RMS, interfejs USB

  Miernik E-50R umożliwia pomiary podstawowych wielkości elektrycznych takich jak napięcia, prądu, rezystancji, pojemności i częstotliwości.

  Posiada duży, czytelny wyświetlacz o maksymalnym wskazaniu 6000.

  Miernik E-50R został wyposażony w szybki układ próbkujący, częstotliwość przebiegów sinusoidalnych można mierzyć w zakresie do 10kHz, a częstotliwość przebiegów impulsowych do 1 MHz.

  Pomiar napięcia zmiennego jest poprawny dla przebiegów o różnych kształtach, multimetr E-50R podaje wartość True RMS napięcia zmiennego również ze składową stałą.

  Wyniki wszystkich pomiarów mogą być gromadzone i analizowane po podłączeniu multimetru do komputera, za pośrednictwem przewodu połączeniowego zakończonego złączem USB, dzięki temu E-50R można podłączyć do każdego nowego komputera stacjonarnego czy laptopa, które zazwyczaj nie posiadają już złącza D-SUB RS-232.

  Urządzenie posiada solidną obudowę z gumowymi elementami zabezpieczającymi.

  W skład zestawu oprócz multimetru wchodzą przewody pomiarowe, przyłącze USB do komputera, przewody zakończone krokodylkiem, płyta CD z oprogramowaniem, instrukcja obsługi.

 • MULTIMETR UNIWERSALNY TRUE RMS / EXTRA SAFETY E-52R

  Przyrządy pomiarowe

  MULTIMETR UNIWERSALNY TRUE RMS / EXTRA SAFETY E-52R

  E-52R - Multimetr cyfrowy, TRUE RMS, interfejs USB zz Miernik E-52R umożliwia pomiary podstawowych wielkości elektrycznych takich jak napięcia, prądu, rezystancji, pojemności i częstotliwości.

  Posiada duży, czytelny wyświetlacz z bagrafem o maksymalnym wskazaniu 6000.

  Miernik E-52R został wyposażony w szybki układ próbkujący, częstotliwość przebiegów sinusoidalnych można mierzyć w zakresie do 10kHz, a częstotliwość przebiegów impulsowych do 1 MHz.

  Pomiar napięcia zmiennego jest poprawny dla przebiegów o różnych kształtach, multimetr E-52R podaje wartość True RMS napięcia zmiennego również ze składową stałą.

  Wyniki wszystkich pomiarów mogą być gromadzone i analizowane po podłączeniu multimetru do komputera, za pośrednictwem przewodu połączeniowego zakończonego złączem USB, dzięki temu E-52R można podłączyć do każdego nowego komputera stacjonarnego czy laptopa, które zazwyczaj nie posiadają już złącza D-SUB RS-232.

  Urządzenie posiada solidną obudowę z gumowymi elementami zabezpieczającymi.

  W skład zestawu oprócz multimetru wchodzą przewody pomiarowe, przyłącze USB do komputera, przewody zakończone krokodylkiem, płyta CD z oprogramowaniem, instrukcja obsługi.

 • MULTIMETR Z TESTEREM BATERII I OKABLOWANIA E-16

  Przyrządy pomiarowe

  MULTIMETR Z TESTEREM BATERII I OKABLOWANIA SIECIOWEGO E-16

  E-16 - Multimetr cyfrowy 3 w 1 z wbudowanym testerem baterii oraz testerem okablowania sieciowego

  - Duży, czytelny wyświetlacz i nowoczesny wygląd, w połączeniu z funkcjonalnością, czynią z E-16 multimetr idealny do klasycznych pomiarów,posiada wbudowany tester baterii, a dzięki wyposażeniu urządzenia w złącza RJ-11 oraz RJ-45 możliwy jest również pomiar istotnych parametrów okablowania sieciowego i telefonicznego.

 • MULTIMETR Z TESTEREM BATERII I OKABLOWANIA E-19

  Przyrządy pomiarowe

  MULTIMETR Z TESTEREM BATERII I OKABLOWANIA SIECIOWEGO E-19

  E-19 - Multimetr cyfrowy 5 w 1 z automatyczną zmianą zakresów

  - Nowoczesny multimetr cyfrowy E-19 to uniwersalne połączenie pięciu urządzeń w jednym. W nowatorskiej obudowie zamknięto oprócz miernika standardowych wielkości elektrycznych dodatkowo czujnik temperatury, wilgotności, natężenia światła oraz natężenia dźwięku. Bogactwo mierzonych wielkości, automatyczny dobór zakresu pomiarowego w połączeniu z dużym, czytelnym wyświetlaczem ułatwiają dokonywanie pomiarów.

 • MULTIMETR Z TESTEREM REZYSTANCJI IZOLACJI TRUE RMS E-588

  Przyrządy pomiarowe

  MULTIMETR Z TESTEREM REZYSTANCJI IZOLACJI TRUE RMS E-588

  E-588 Multimetr cyfrowy 2 w 1 z testerem rezystancji izolacji, TRUE RMS

  Wielofunkcyjny miernik parametrów instalacji elektrycznych E-588 umożliwia pomiar podstawowych wielkości elektrycznych, czyli napięcia, prądu, rezystancji, pojemności i częstotliwości przy klasie dokładności wynoszącej ułamki procenta, a także dodatkowo wykonanie testu rezystancji izolacji jednym z 5 napięć testowych.

  Urządzenie charakteryzuje się trwałą obudową, umożliwia szybki i dokładny pomiar. Posiada duży czytelny ekran LCD. Miernik podaje wartość True RMS napięcia oraz prądu zmiennego również ze składową stałą.

  W skład zestawu wchodzą miernik, przewody pomiarowe, etui, polska oraz angielska wersja instrukcji obsługi.

 • Manometry

  Przyrządy pomiarowe

  Manometry
  manometry

  -glicerynowe wypełnienie
  -solidna wzmocniona konstrukcja

 • PIROMETR WYPOSAŻONY W CELOWNIK LASEROWY E-6510

  Przyrządy pomiarowe

  PIROMETR WYPOSAŻONY W CELOWNIK LASEROWY E-6510

  Urządzenie E-6510 to prosty w użyciu przyrząd pomiarowy służący do zdalnego pomiaru temperatury. Funkcjonuje w oparciu o analizę promieniowania cieplnego, które jest emitowane przez badane ciała. Urządzenie umożliwia pomiar temperatury w zakresie od -20°C do 270°C.

 • PIROMETR WYPOSAŻONY W CELOWNIK LASEROWY E-6520

  Przyrządy pomiarowe

  PIROMETR WYPOSAŻONY W CELOWNIK LASEROWY E-6520

  E-6520 to prosty w użyciu przyrząd pomiarowy służący do zdalnego pomiaru temperatury, wyposażony jest w celownik laserowy ułatwiający pomiary. Funkcjonuje w oparciu o analizę promieniowania cieplnego, które jest emitowane przez badane ciała. Urządzenie umożliwia pomiar temperatury w zakresie od -50°C do 500°C.

 • PIROMETR WYPOSAŻONY W CELOWNIK LASEROWY E-6533

  Przyrządy pomiarowe

  PIROMETR WYPOSAŻONY W CELOWNIK LASEROWY E-6533

  E-6533 to prosty w użyciu przyrząd pomiarowy służący do zdalnego pomiaru temperatury, wyposażony jest w celownik laserowy ułatwiający pomiary. Funkcjonuje w oparciu o analizę promieniowania cieplnego, które jest emitowane przez badane ciała. Urządzenie umożliwia pomiar temperatury w zakresie od -30°C do 535°C.

 • PIROMETR Z CELOWNIKIEM LASEROWYM E-6512

  Przyrządy pomiarowe

  PIROMETR Z CELOWNIKIEM LASEROWYM ORAZ DOTYKOWĄ SONDĄ E-6512

  E-6512 jest uniwersalnym termometrem z możliwością dokonywania kontaktowych i bezkontaktowych pomiarów temperatury.

 • Zobacz wszystkie | Strony: « Poprzednia 1 2 3 Następna »
 
Dostawcy:  Klauke, Cembre, Makita, Stanley, Sonel Produkty  Włókno szklane do przeciągania kabli i przewodów, wciągarki do kabli, rolki kablowe proste i kątowe, narzędzia izolowane, korowarki, korowarka, ręczne i stacjonarne praski hydrauliczne, głowice hydrauliczne, pompy hydrauliczne, elektronarzędzia, praska do kabli, nożyce zapadkowe, końcówki kablowe, mierniki wielofunkcyjne, nożyce zębatkowe, mierniki Sonel analizatory sieci, zestawy do bezpiecznego cięcia kabli, osprzęt elektryczny, krańcówki, dławice, skrzynki, nożyce izolowane do kabli, nożyce do bezpiecznego cięcia pod napięciem, nożyce do kabli, nożyce do recyklingu, wyposażenie rodzielnic elektrycznych, klucze izolowane, nozyce izolowane, wkrętaki izolowane, narzędzia ppn, klucze płaskie izolowane, klucze nasadowe izolowane, narzędzia dla elektryków, zaciskarka do tulejek, Klauke K22, Klauke EK60/22, Klauke HK60/22 Usługi:  serwis pomp i urządzeń hydraulicznych, serwis prasek kablowych ph4, ph6, ph46, serwis prasek Klauke, Cembre