Przyrządy pomiarowe

 • Zobacz wszystkie | Strony: « Poprzednia 1 2 3
 • REJESTRATOR DANYCH E-600-N

  Przyrządy pomiarowe

  REJESTRATOR DANYCH E-600-N

  Cechy urządzenia:

  - Do 16000 punktów zapisu danych
  - Port USB
  - zapisu danych, generowanie wykresów, eksport plików z TXT / Excel.
  - Max / Min wyświetlacz z funkcją alarmu
  - Różne sygnały wejściowe:
  - termopary, RTD, napięcia i prądu itp.
  - Długi czas pracy baterii: 3 lata (pomiar co 1h)
  - Obudowy IP65 lub IP40
  - Mini USB
  - Pamięć po utracie zasilania

 • TACHOMETR LASEROWY E-8030

  Przyrządy pomiarowe

  TACHOMETR LASEROWY E-8030

  E-8030 umożliwia laserowy pomiar prędkości obrotowej

 • Tester okablowania / Sonda indukcyjna E-6812

  Przyrządy pomiarowe

  Tester okablowania / Sonda indukcyjna i szukacz par przewodów E-6812

  Szukacz par przewodów jest przeznaczony do identyfikowania i wyszukiwania przewodów bez naruszania ich izolacji. Dla linii telefonicznych moŜe dodatkowo wskazywać stan linii i ułatwiać rozwiązywanie problemów instalacyjnych i konserwatorskich. W skład zestawu wchodzi moduł nadawczy i odbiorczy

 • Tester okablowania E-6810

  Przyrządy pomiarowe

  Tester okablowania E-6810

  Tester okablowania RJ-45, BNC

  Tester okablowania sieciowego jest profesjonalnym narzędziem do szybkiego i wygodnego sprawdzenia poprawności wykonania zarówno sieci Ethernetowych wykonanych z kabli koncentrycznych (BNC) jak i ze skrętki UTP, FTP, STP (RJ45). Tester przeznaczony jest do testowania sieci i przewodów wykonanych z każdego rodzaju skrętki, zarówno nieekranowanej (UTP) jak i ekranowanej (FTP, STP).

  Dzięki nowoczesnej konstrukcji tester pozwala na sprawdzenie zarówno poprawności połaczeń jak i zgodności z normami T568A, T258A, 10Base-T oraz Token Ring.

  Tester sprawdza poprawność wykonania okablowania sygnalizując na linijce diodowej prawidłowe (świecenie diód na zielono) lub nieprawidłowe wykonanie okablowania (czerwone świecenie diód). Tester wykrywa i sygnalizuje czerwonym świeceniem diód następujące uszkodzenia:
  - zwarcia między przewodami
  - rozwarcie
  - pary skrzyżowane
  - odwrotne połączenia w parze (połączenie w parze jest wykonane odwrotnie niż powinno)
  - uszkodzenie ekranu

  Tester składa się z nadajnika i odbiornika w formie odłączanego modułu. Odłączany moduł, który można założyć na odległym końcu testowanego odcinka mierzonego kabla umożliwia wykonywanie testów na gotowej sieci ethernetowej o długościach do 305m (przy nowej baterii).

  Oferowany tester ze względu na swoje możliwości, jest doskonałym narzędziem.

 • Tester okablowania E-6811

  Przyrządy pomiarowe

  Tester okablowania E-6811  Tester okablowania sieciowego E-6811 jest profesjonalnym narzędziem do szybkiego i wygodnego sprawdzenia poprawności wykonania zarówno sieci Ethernetowych jak i przewodów (patchcordów) wykonanych z tzw. skrętki komputerowej. Tester przeznaczony jest do testowania sieci i przewodów wykonanych z każdego rodzaju skrętki, zarówno nieekranowanej (UTP) jak i ekranowanej (FTP, STP).

  Dzięki nowoczesnej konstrukcji tester pozwala na sprawdzenie zarówno poprawności połaczeń jak i zgodności z normami T568A, T568B, 10Base-T oraz Token Ring.

  Tester, w odróżnieniu od tanich i popularnych urządzeń sprawdzających tylko przejście sygnału na każdym z 8-śmiu przewodów skrętki, sprawdza, wykrywa i prezentuje optycznie (na linijce diód LED) następujące błedy wykonania sieci:
  - zwarcia między przewodami
  - błędne połączenia przewodów (np. końcówka z nr 1 na jednym końcu trafia na nr 3 na drugim końcu testowanego odcinka sieci)
  - odwrotne połączenia w parze (połączenie w parze jest wykonane odwrotnie niż powinno)
  - przeploty (przewody są połączone prawidłowo tzn. 1-1, 2-2, itd, ale nieprawidłowo są skręcone pary tzn przewód nr 1 tworzy parę z przewodem nr 3 zamiast 2)

  Dla wygody użytkowania tester pracuje w dwóch trybach:
  -TEST: szybkiego testowania poprawności połączeń
  - DEBUG: sprawdzania po kolei wszystkich par z prezentacją błędów dla każdej z par

  Tester składa się z dwóch części: nadajnika i odbiornika pozwalających na wygodne testowanie elementów sieci komputerowej o długości do 200m. Automatyczne przejście do stanu uśpienia pozwala na oszczędzanie baterii i wydłuża czas działania testera.

 • ULTRADZWIĘKOWY MIERNIK ODLEGŁOŚCI E-6450

  Przyrządy pomiarowe

  ULTRADZWIĘKOWY MIERNIK ODLEGŁOŚCI ZE WSKAŻNIKIEM LASEROWYM E-6450

  Urządzenie pozwalające na pomiar odległości, wysokości, powierzchni i objętości

 • ULTRADŹWIĘKOWY MIERNIK GRUBOŚCI MATERIAŁU E-6530

  Przyrządy pomiarowe

  ULTRADŹWIĘKOWY MIERNIK GRUBOŚCI MATERIAŁU E-6530

  Proste w użyciu urządzenie pozwalające w łatwy sposób zmierzyć grubość materiałów - np. szkła, tworzywa, jednostronnie dostępnych konstrukcji. Znajduje szerokie zastosowanie np. przy kontroli stopni zużycia/ścierania materiałów, stopnia skorodowania lub przy kontroli jakości w procesie produkcji.

  W skład zestawu wchodzi futerał i ultradźwiękowa sonda.

 • WIATROMIERZ ( ANEMOMETR ) + TERMOMETR E-8021

  Przyrządy pomiarowe

  WIATROMIERZ ( ANEMOMETR ) + TERMOMETR E-8021

  zz E-8010 to prosty w użyciu przyrząd pomiarowy służący do pomiaru siły wiatru, oraz temperatury powietrza.

 • Waga hakowa E-70

  Przyrządy pomiarowe

  Waga hakowa E-70
 • Zobacz wszystkie | Strony: « Poprzednia 1 2 3
 
Dostawcy:  Klauke, Cembre, Makita, Stanley, Sonel Produkty  Włókno szklane do przeciągania kabli i przewodów, wciągarki do kabli, rolki kablowe proste i kątowe, narzędzia izolowane, korowarki, korowarka, ręczne i stacjonarne praski hydrauliczne, głowice hydrauliczne, pompy hydrauliczne, elektronarzędzia, praska do kabli, nożyce zapadkowe, końcówki kablowe, mierniki wielofunkcyjne, nożyce zębatkowe, mierniki Sonel analizatory sieci, zestawy do bezpiecznego cięcia kabli, osprzęt elektryczny, krańcówki, dławice, skrzynki, nożyce izolowane do kabli, nożyce do bezpiecznego cięcia pod napięciem, nożyce do kabli, nożyce do recyklingu, wyposażenie rodzielnic elektrycznych, klucze izolowane, nozyce izolowane, wkrętaki izolowane, narzędzia ppn, klucze płaskie izolowane, klucze nasadowe izolowane, narzędzia dla elektryków, zaciskarka do tulejek, Klauke K22, Klauke EK60/22, Klauke HK60/22 Usługi:  serwis pomp i urządzeń hydraulicznych, serwis prasek kablowych ph4, ph6, ph46, serwis prasek Klauke, Cembre