Siłowniki hydrauliczne

 • Zobacz wszystkie | Strony: Siłowniki hydrauliczne
 • Siłowniki o działaniu dwukierunkowym E-DWZ

  Siłowniki hydrauliczne

  Siłowniki o działaniu dwukierunkowym E-DWZ
  siłowniki o działaniu dwukierunkowym E-DWZ

  Gama siłowników o działaniu dwukierunkowym oferuje najwyższą wszechstronność i trwałość.Konstrukcja o działaniu dwukierunkowym, specjalnie przeznaczona do podnoszenia w trudnych warunkach, zastosowań budowlano-konserwacyjnych oraz w tłocznictwie i produkcji przemysłowej, zapewnia znaczną siłę ciągnienia w trybie z wycofaniem tłoka oraz zapewnia szybkie, kontrolowane wycofanie w eksploatacji przy ciągłym cyklu pracy. W katalogu prezentowane są modele gamy standardowej, niemniej jednak na żądanie dostępne są inne opcje skoku i tonażu.

 • Siłowniki o działaniu dwukierunkowym E-SM

  Siłowniki hydrauliczne

  Siłowniki o działaniu dwukierunkowym E-SM
  siłowniki o działaniu dwukierunkowym E-SM

  Gama siłowników odpornych na uszkodzenia z pierścieniem zabezpieczającym o działaniu jednokierunkowym - niska wysokość łączy w sobie całą wszechstronność i wydajność mocy hydraulicznej z bezpieczeństwem podstawy z obciążeniem mechanicznym, oferując trwałą siłę podnoszenia w bardzo niewielkich obszarach roboczych. Doskonale sprawdzają się w zastosowaniach wymagających utrzymania obciążenia przez długi okres, takich jak praca przy wspieraniu mostu. Gama E-SM posiada tłok jednokierunkowy z powrotem grawitacyjnym, gwintowany przez całą długość skoku w celu dostosowania do integralnej gwintowanej nakrętki zabezpieczającej utrzymującej mechaniczne obciążenie. Wszystkie modele są odpowiednie tylko do podnoszenia w pionie i są standardowo dostarczane z siodłami z nachyleniem.

 • Siłowniki o działaniu jednokierunkowym E-EWZ

  Siłowniki hydrauliczne

  Siłowniki o działaniu jednokierunkowym E-EWZ
  siłowniki o działaniu jednokierunkowym E-EWZ

  Gama siłowników o niskiej wysokości jest dziś najszerzej stosowaną konstrukcją na świecie. Wszystkie modele posiadają tłoki o powrocie sprężynowym i łączą niską wysokość z optymalnymi długościami skoku. Oferują kompaktową, potężną siłę dla szerokiej grupy zastosowań w wielu branżach, w tym wytwarzaniu energii, budowie i naprawie statków, budownictwie, kolejnictwie, górnictwie, hutnictwie, przemyśle naftowym i gazowym oraz wielu innych branżach. Gama oferuje kompaktowe, przenośne rozwiązanie w niedrogim pakiecie.

 • Siłowniki płaskie o działaniu jednokierunkowym E-FZ

  Siłowniki hydrauliczne

  Siłowniki płaskie o działaniu jednokierunkowym E-FZ
  siłowniki płaskie o działaniu jednokierunkowym E-FZ

  Gama siłowników podkładkowych oferuje najlepszą kombinację nośności, wysokości i długości skoku w branży; są to siłowniki o powrocie sprężynowym. Doskonale sprawdzają się w zastosowaniach, gdzie główne znaczenie ma niska wysokość i maksymalny możliwy skok; te wysoce wszechstronne siłowniki są stosowane na szeroką skalę w konserwacji, pozycjonowaniu spoin strukturalnych, wyposażeniu, oddzielaniu kołnierzy i wielu innych zastosowaniach w przemysle.

 • Zobacz wszystkie | Strony: Siłowniki hydrauliczne
 
Dostawcy:  Klauke, Cembre, Makita, Stanley, Sonel Produkty  Włókno szklane do przeciągania kabli i przewodów, wciągarki do kabli, rolki kablowe proste i kątowe, narzędzia izolowane, korowarki, korowarka, ręczne i stacjonarne praski hydrauliczne, głowice hydrauliczne, pompy hydrauliczne, elektronarzędzia, praska do kabli, nożyce zapadkowe, końcówki kablowe, mierniki wielofunkcyjne, nożyce zębatkowe, mierniki Sonel analizatory sieci, zestawy do bezpiecznego cięcia kabli, osprzęt elektryczny, krańcówki, dławice, skrzynki, nożyce izolowane do kabli, nożyce do bezpiecznego cięcia pod napięciem, nożyce do kabli, nożyce do recyklingu, wyposażenie rodzielnic elektrycznych, klucze izolowane, nozyce izolowane, wkrętaki izolowane, narzędzia ppn, klucze płaskie izolowane, klucze nasadowe izolowane, narzędzia dla elektryków, zaciskarka do tulejek, Klauke K22, Klauke EK60/22, Klauke HK60/22 Usługi:  serwis pomp i urządzeń hydraulicznych, serwis prasek kablowych ph4, ph6, ph46, serwis prasek Klauke, Cembre