Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o promocjach i nowościach, zarejestruj się

Zaufali nam
NOWOŚCI
KATALOGI
UCHWYTY KABLOWE
uchwyty kablowe
WALIZKOWE ZESTAWY NARZĘDZIOWE
uchwyty kablowe
MATRYCE
uchwyty kablowe

Sonel

 • Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 3 4 5 Następna »
 • CMM-40

  Sonel » multimetry

   CMM-40
  Multimetr przemysłowy CMM-40
  Multimetr przemysłowy, będący uniwersalnym przyrządem mierzącym napięcie oraz prąd (stałe i przemienne TRUE RMS), a dodatkowo pojemność, częstotliwość, cykl roboczy (wypełnienie), ciągłość połączeń, rezystancję, temperaturę. Miernik charakteryzuje się dużą odpornością na wpływ warunków atmosferycznych oraz czynników zewnętrznych (IP67).

 • P-1

  Sonel » wskaźniki napięcia i kolejności faz

  P-1
  Wskaźnik napięcia i kolejności faz P-1
  Od podstawowych przyrządów elektrycznych, takich jak wskaźniki, wymaga się, aby były niezawodne, przyjazne w obsłudze oraz spełniały rygorystyczne normy dotyczące bezpieczeństwa użytkowania. Wskaźnik P-1 spełnia te wszystkie wymagania, jednocześnie zapewniając wskazania nie tylko napięcia, obecności fazy i badania ciągłości obwodu, ale również biegunowości, kolejności wirowania faz, umożliwia też test wyłącznika RCD. Co istotne, podstawowa wielkość napięcie - wskazywana z wykorzystaniem diod LED, jest wskazywana również wówczas, gdy urządzenie nie jest zasilane (np. rozładowane baterie).

 • P-2

  Sonel » wskaźniki napięcia i kolejności faz

  P-2
  Wskaźnik napięć P-2
  urządzenie zapewnia wskazania biegunowości, kolejności wirowania faz, umożliwia też test wyłącznika RCD. Ponadto pozwala na pomiar napięcia stałego i przemiennego do 750 V oraz rezystancji; obie te wielkości elektryczne są przedstawione zarówno na wskaźniku diodowym, jak i na wyświetlaczu LCD.

 • CMM-10

  Sonel » multimetry

  CMM-10
  Multimetr CMM-10
  Prosty i niezawodny multimetr, do pomiaru napięć stałych i przemiennych, prądu, rezystancji, pojemności, temperatury oraz cyklu roboczego; z automatycznym i ręcznym wyborem zakresów.

 • CMP-1006

  Sonel » cyfrowe mierniki cęgowe

  CMP-1006
  Cyfrowy miernik cęgowy CMP-1006
  Umożliwia prowadzenie pomiarów przy pomocy cęgów na przewodach o średnicy do 34 mm. Zapewnia:
  pomiar prądu przemiennego (TRUE RMS) i stałego do 1000 A.
  pomiar początkowego prądu rozruchowego (bardzo duża częstotliwość próbkowania - funkcja INRUSH).
  pomiar napięcia stałego i przemiennego (TRUE RMS) do 600 V.
  pomiar rezystancji i test ciągłości połączeń - dźwiękowa sygnalizacja ciągłości obwodu (dla wartości mniejszej od 40 Ω).
  pomiar temperatury (jednostki Fahrenheita i Celsjusza).
  pomiar częstotliwości.
  pomiar cyklu roboczego (wypełnienia).
  test diod.

 • CMP-200

  Sonel » cyfrowe mierniki cęgowe

  CMP-200
  Cęgowy miernik upływu prądu przemiennego CMP-200
  Specjalistyczny przyrząd, przeznaczony do pomiarów prądów przemiennych małej wartości (np. upływu prądu przemiennego) – pomiar z maksymalną rozdzielczością 0,1 mA.

 • CMP-2000

  Sonel » cyfrowe mierniki cęgowe

  CMP-2000
  Cyfrowy miernik cęgowy CMP-2000
  Uniwersalny miernik cęgowy, umożliwiający prowadzenie pomiarów prądu do 2000 A przy pomocy cęgów na przewodach o średnicy do 57 mm i szynoprzewodach do 70 x 18 mm.

 • CMP-400

  Sonel » cyfrowe mierniki cęgowe

  CMP-400
  Cyfrowy miernik cęgowyCMP-400
  Cyfrowy miernik cęgowy przeznaczony do bezpośredniego pomiaru prądu przemiennego do 400 A. Przyrząd pozwala także zmierzyć napięcia stałe i przemienne do 600 V (z wykorzystaniem przewodów pomiarowych). Dodatkowe funkcje to pomiar rezystancji oraz ciągłości połączeń z sygnalizacją akustyczną, oraz pomiar temperatury za pomocą sondy znajdującej się w wyposażeniu miernika.

 • CMP-401

  Sonel » cyfrowe mierniki cęgowe

  CMP-401
  Cyfrowy miernik cęgowy CMP-401 Cyfrowy miernik cęgowy przeznaczony do bezpośredniego pomiaru prądu przemiennego lub stałego do 400 A; pozwala także zmierzyć napięcia stałe i przemienne do 600 V (z wykorzystaniem przewodów pomiarowych). Dodatkowe funkcje to pomiar rezystancji oraz ciągłości połączeń z sygnalizacją akustyczną, pojemności, oraz pomiar temperatury za pomocą sondy znajdującej się w wyposażeniu miernika.
  ze świadectwem wzorcowania

 • CMP-600

  Sonel » cyfrowe mierniki cęgowe

  CMP-600
  Cęgowy miernik prądu z bezprzewodową transmisją danych CMP-600
  pomiar prądu stałego i przemiennego (TRUE RMS) do 600 A.
  pomiar napięcia stałego i przemiennego (TRUE RMS) do 600 V.
  możliwość ustawienia alarmu dźwiękowego przy przekroczeniu ustalonej wartości MAX/MIN.
  pomiar rezystancji i test ciągłości połączeń:
  dźwiękowa sygnalizacja ciągłości obwodu (dla wartości mniejszej od 100 Ω).
  pomiar częstotliwości.
  test diod.
  bezprzewodowa praca z wieloma nadajnikami.
  współpraca odbiornika CMP-600R z komputerem za pomocą interfejsu USB.

 • Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 3 4 5 Następna »
 
Dostawcy:  Klauke, Cembre, Makita, Stanley, Sonel Produkty  Włókno szklane do przeciągania kabli i przewodów, wciągarki do kabli, rolki kablowe proste i kątowe, narzędzia izolowane, korowarki, korowarka, ręczne i stacjonarne praski hydrauliczne, głowice hydrauliczne, pompy hydrauliczne, elektronarzędzia, praska do kabli, nożyce zapadkowe, końcówki kablowe, mierniki wielofunkcyjne, nożyce zębatkowe, mierniki Sonel analizatory sieci, zestawy do bezpiecznego cięcia kabli, osprzęt elektryczny, krańcówki, dławice, skrzynki, nożyce izolowane do kabli, nożyce do bezpiecznego cięcia pod napięciem, nożyce do kabli, nożyce do recyklingu, wyposażenie rodzielnic elektrycznych, klucze izolowane, nozyce izolowane, wkrętaki izolowane, narzędzia ppn, klucze płaskie izolowane, klucze nasadowe izolowane, narzędzia dla elektryków, zaciskarka do tulejek, Klauke K22, Klauke EK60/22, Klauke HK60/22 Usługi:  serwis pomp i urządzeń hydraulicznych, serwis prasek kablowych ph4, ph6, ph46, serwis prasek Klauke, Cembre